14. septembril alustab WinterCup 2014|2015 talvine võistlussari

Sellel postitusel on 1 vastus
Meil on hea meel kõiki mudeliste kutsuda juba 14. septembril talvehooaja warmup võistlusele.

warmupi formaat on tavapärasest veidi erinev ning on loodud tagama võistluslikku olustikku pannes põhirõhu siiski trennile. Rada on avatud terve pühapäeva 10-19 ning päev koosneb ainult gruppides finaalsõitudest. Sõidud toimuvad kuuestes gruppides kuhu jagame sõitjad vastavalt nende parimatele tulemustele ning koostame uued grupid iga finaalvooru eel. Selliselt saavad kõik sõitjad endale võrdsed vastased, palju sõita ning mõnusa võistlusliku momendi finaalgruppides edasi liikudes.

Kuna rõhk on trennil ning mudelite seadistamisel toimub warmup nö ühes vabaklassis (sõita võib mistahes autoga), siiski jätame võimaluse vastavalt sõitjate huvile koostada gruppe ka mudelite tehniliste omaduste alusel.

Warmup võistlusel osalemine annab ühe punkti sarja arvestuses ja lisaks loosime kõikide osalejate vahel välja tasuta kuupääsme ja kolm 10€ kinkekaarti.

Warmup osalustasu 15€ (kehtiva kuupileti omanikule 10€) saab maksta kohapeal sularahas, kaardiga või arvega. Eelregistreerimine ei ole vajalik. Üks osalustasu tagab ühe koha finaalides ning sõita võib nii mitme mudeliga kui soovi on, juhul kui ühes finaalide ringis soovitakse osaleda mitu korda (ehk sõita finaale näiteks kahe erineva mudeliga) tuleb lihtsalt soetada mitu osalust.
Eelmine
saue HOBIzone on 10. Mail suletud
Järgmine
Harjumaa mudeliringide õpilaste sõprusvõistlus saue HOBIzone's

1 vastus

Warmup'ini on jäänud vaid loetud päevad ning on aeg jagada natukene täpsemat informatsiooni.

Võistluspäeval avame uksed kell 9.00 ning siis algab ka registreerimine ning osalustasude tasumine. Rada on esimese tunni jooksul sõitmiseks suletud, ning soovitame seda aega kasutada, et rada üle vaadata, Grupitreeningutega alustame 10.00 ning need kestavad kuni 11.00'ni. Kuuestesse gruppidesse paigutame sõitjad registreerimise järjekorras, st esimesed kuus registreerijat esimesse gruppi, järgmised kuus teise jne. Et registreerimist kiiremaks teha (ning positsioon juba kirja saada) palume võimalusel teostada eelregistreerimine siin: [url]http://saue.hobi.ee/wintercup-20142015/soitja-info-registreerimine[/url].
[b]NB: Esimesed 24 eelregistreerijat saavad endale reserveeritud lauakoha[/b] Kuna boksilaudada arv on piiratud jagame neid warmupil first in/first out põhimõttel samas kui eelregistreerijatele broneerime kohad eelmisel õhtul. Eelregistreeritud kohti hoitakse kuni 11.00'ni. Eelregistreerimine ei kohusta sõitjat millekski ning samuti ei ole see vajalik võistlusel osalemiseks, aga tagab kiirema registreerimise kohapeal ning boksilaua.

Kui esimese tunni trenniringid on tehtud alustame "reseedinguga" ehk gruppide ümber jagamisega tulemuste põhjal, mis tähendab, et sõitjate tase gruppides hakkab võrdsustuma. Kõik finaalid sõidetakse paigaltstartidega ning võidu peale. Kuna warmupil on põhirõhk suveunest ärkamisel ning sõidu harjutamisel ei jaga me finaalide võitjatele kulda ega karda, aga mõnusa fiilingu finaali võidust või kiiremasse gruppi arenemisest saad sellegipoolest.

Rajal näeme!

saue HOBIzone tiim
saue HOBIzone, 10. september 2014

Lisa kommentaar

Email again: