30.04 avame pidulikult uksed

30. aprillil avab HOBIzone Sauel raadio teel juhitavatele mudeliautodele sõitmiseks mõeldud püsiraja. Üritusel saavad kõik mudeliautode omanikud ja ka teised huvilised katsetada uut rada ning panna ennast proovile väikesel võistlusel. Üritus algab kell 17.00 ja rada jääb avatuks kuni huvilisi jätkub.

Pilt rajastTallinnas ega selle ümbruses ei ole varem olnud mudelismisõpradel võimalust igapäevaselt harjutamas käia ning seetõttu otsustas väiksem grupp huvilisi avada Saue noortemaja lähistel püsiva sõiduraja, kus saaks nädalas mitu korda harjutamas ja võistlemas käia.Ürituse eesmärk on tutvustada spordiala ja uut rada ka laiemale hulgale inimestele, keda oodatakse mudeliautodega sõitmist proovima või juba kogenumate sõitmisele kaasa elama. Üritus on kõigile tasuta ning rajal võib sõita enda autoga või selleks korraldajate poolt ette nähtud mudelitega.

„Otsustasime püsiraja avada, kuna automudelisport pole Eestis viimastel aastatel edasi arenenud arvatavasti just seetõttu, et meil puudub korralik treenimiskoht ning avatav püsirada annab selleks loodetavasti sobiva võimaluse, “ kommenteeris raja avamist Kalev Lukk.

„Korraliku treenimiskoha olulisust näitab ka see, et Väike-Maarjas on olemas offroad-mudeliautodele sõitmiseks mõeldud püsirada, mis on aidanud offroad-sõitjate taset oluliselt tõsta. Samuti oli meie jaoks oluline leida lastele arendav tegevus, mis aitaks neid kodust välja meelitada ning astuda esimesi samme auto- ja tehnikaspordi vallas, “ lisas Rando Mere.

Uus rada asub Sauel Pärnasalu 31 hoone teisel korrusel ning sisse pääseb maja sisehoovist. Uksed on avatud alates kella 17.00-st, ametlik avamine algab kell 18.20 ja pärast seda toimuvad võistlused.

Eelmine
saue HOBIshop uued kaubad
Järgmine
saue HOBIzone on 10. Mail suletud

Lisa kommentaar

Email again: