Rada on avatud treeninguteks

23. Märtsil avasime raja treeninguteks. Veel viimast viimistlust vajav rada ootab sportlasi kolmapäeva õhtutel ja nädalavahetustel.
Trennipäevadeks saavad olema kolmapäeva õhtu (19:00 kuni 22:00) ning laupäev ja pühapäev mõlemal päeval 11:00-19:00. Trennipäeval raja kasutamine on tasuline ning tasu tuleb maksta vastavalt hinnakirjale: http://saue.edicy.co/rada Teistel päevadel on raja kasutamine võimalik kokkuleppel aga väiksema seltskonna puhul rakendub nö. minimaalne avamistasu seepärast on neil päevale kindlasti mõistlik sõbrad ja tiimikaaslased punti võtta ning koos sõitma tulla, sest see on kõige odavam.

Trennipäevadel saab vajadusel toimuma grupeerimine sõitjate kiiruse järgi (näiteks: igast täis- ja pooltunnist alates 10 minutit professionaalide grupile, järgmised 10 minutit edasijõudnute grupile ja järgmised 10 algajate grupile) aga grupisüsteemi kasutamine või mitte kasutamine sõltub parasjagu kohaolevate sõitjate arvust ja tasemest. Trennipäevadel on meile väga oluline tagada kõikidele sõitjatele võimalikult palju sõiduaega ning võimalikult võrdse kiirusega konkurendid, seetõttu toimub grupeerimine vastavalt vajadusele ning sõitjate soovile.

Trennipäeval on sõitjatel kasutada töölauad, elekter ning rada. Kosutavat süüa-juua saab osta kohvikust ning autole vajalikke võidusõidutükke mudelikauplusest. Vahetusjalanõud on meil kohustuslikud ning enda mugavuse huvides võid need vabalt ka jalatsiriiulile jätta, mitte ei pea iga kord koju viima.
Eelmine
Hoia ehitusel silma peal galerii vahendusel
Järgmine
saue HOBIshop uued kaubad

Lisa kommentaar

Email again: