väikeVÕIDUSÕIT klubivõistluste sari mis on mõeldud neile mudelihuvilistele kellel veel oma autot ei ole, sest sarjas sõidetakse ainult täpselt ühesuguste rendimudelitega. Sari on eelkõige mõeldud lastele ning auhinnatakse ainult kuni (kaas arvatud) 15 aastaseid osalejaid. Sõita võivad aga kõik.

Võistluskalender
Võistlused toimuvad üle kahe nädala (paaris nädalatel) pühapäeviti (või erandjuhul laupäeviti) erinevates kohtades üle Eesti.


Võistluste ligikaudne ajakava 
Ajakava on ligikaudne ning võib muutuda.
12:00 - Trennisõidud (vabatahtlik)
13:00 - Kvalifikatsioonid
14:00 - Finaalid

Tehnilised reeglid
Kõik võistlussõidud sõidetakse sõltuvalt korraldaja otsusest ja raja eripärast kas La Trax Rally või La Trax SST mudelitega mis on korraldaja poolt ette valmistatud. Autodel on keelatud muuta mistahes tehnilisi aspekte mille hulka kuuluvad aga mis ei ole ainult sellega piiratud: sõidukõrguse muutmine, amordiõlide või amortide paigutuse muutmine, mootori vahetus, puldi vahetus või mis tahes muu. Auto tehnilise ettevalmistamise osas kehtib põhimõte "mis ei ole otsesõnu lubatud on järelikult keelatud"

Lubatud on oma personaalse värvilahendusega kere kasutamine mis peab olema La Trax originaalkere, Rally mudeli puhul tootekoodiga 7511 (lubatud ka kõik sama kere tehase poolt värvitud versioonid) ja SST mudeli puhul 7612 (lubatud ka kõik sama kere tehase poolt värvitud versioonid).

Lisaklassid
Stock - lisaks rendimudelite klassile on siin klassis lubatud muuta amortide asetusi, sõidukõrgus, kasutada teist pulti, muuta ülekannet ning kasutada erinevaid La Trax originaalrehve. Lubatud on originaaldetailide mehaaniline töötlemine  nii materjali eemaldamise kui lisamise teel. Kõik selles klassis poodiumile jõudnud autod pannakse kohe peale finaal lõppu 15'ks minutiks müüki alghinnaga 200€. Müügi toimumise järel on eelmisel omanikul õigus eemaldada mudelilt pult, ajavõtusüsteemi transponder ja asendada enda kere teistsugusega, müügihinnas sisaldub kõik muu mis on füüsiliselt mudeli küljes sõidust tulles ning ei sisaldu tugitehnika nagu laadija, tööriistad jmt.

Unlimited - lubatud on kasutada ainult La Trax originaalrehve, keresid ja tootja poolseid veermiku tuuningdetaile mille modifitseerimine mehaanilise töötlemise teel on lubatud. Teiste tootjate tuuningdetailid on keelatud. Kogu elektroonika valik on vaba, selles arvestuses puudub auto müügi kohustus esikolmikul.